Billedgalleri
4 nye dame halstørklæder for i alt 200kr. (Rabat 3 annoncer for prisen af 2)
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 16 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Varebeskrivelse
Stand: Helt ny - uåbnet/med prismærke
Tørklæde, i alt 4 nye dame halstørklæder. Alle ubrugte.
-Billede 2: 178x40cm. ternet/stribet i gyldne og lyseblå farver. Løstvævet i 100% akryl. Fremstillet i Italien
-Billede 3: 170x60cm. ens på begge sider i etnisk mønster i blå, røde, grønne og okker farver. Blødt vævet stof.
-Billede 4: 194x40cm dobbelt lag stof. mørkegråt på den ene side, lysegråt på den anden. Med små pomponer hele vejen rundt. 100% bomuld.
-Billede 5,6,7: 190x70cm. Rynkeeffekt / elastisk på midten. Flotte farver på begge sider. 100% polyester.
Ingen af tørklæderne har været brugt. Pris pr stk 100kr eller alle 4 på denne annonce 200kr
Fra røgfrit hjem uden husdyr. Jeg har mange annoncer på dba. Ved køb af 3 TØJannoncer betal for 2 og få den billigste gratis. Evt søg på: ksø tøj.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 29.3.2026 kl. 14:10 ・ Annonce-ID: 4467719













