Billedgalleri
(1/1)
Tecnotempo - Automatic "NobleTime"- Limited Edition - - TT.100NB.BL (blue dial)
Til salg5.976 kr.
Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Velkommen til den officielle Tecnotempo-auktion.
Som ejere af dette registrerede varemærke garanterer vi, at alle vores ure er 100% originale. Vi har valgt Catawiki som vores primære officielle kanal og tilbyder de fleste af vores modeller under absolut eksklusivitet.
At vælge Tecnotempo betyder at erhverve:
* Fremragende kvalitet: Omhyggeligt designede ure med kvalitetskomponenter og materialer samt pålidelige japanske eller schweiziske urværker.
* Førsteklasses eftersalgsservice: Direkte assistance fra moderselskabet til dine behov.
* Sikker forsendelse: Hver ordre afsendes med sporbar og fuldt forsikret levering for at sikre fuld tryghed.
Afgiv dit bud med fuld tillid. Vælg kvalitet og pålidelighed hos Tecnotempo. Held og lykke med budene!
Tecnotempo Automatic "Noble Time" 100M WR - LIMITED EDITION
Yderligere tjenester
Sidst redigeret: 16.10.2026 kl. 05:58 ・ Annonce-ID: 25862225
Mere fra Catawiki B.V.
4.856 kr.
Omega - De Ville Tank - Breguet Numerals Dial - Cal.620 - 111.085 - Mænd - 1960-
København K
3.175 kr.
Rolex - Set Scatola Originale Ref. 64.00.02 + Corredo Accessori Submariner 16610
København K
