MarkedspladsenMode og skønhedSko og støvlerDamesko
Billedgalleri
(1/1)
Giuseppe Zanotti - Ankelstøvler - Størelse: EU 40 - Ny og i æsken
Til salg2.241 kr.
Gå til varen
Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Smukke støvler i sølvfarvet læder med robuste gummisåler, frontale snørebånd og indvendige lynlåse langs siden fra det prestigefyldte italienske luksusmærke GUISEPPE ZANOTTI, nye og i deres originale æske.
Ideel til et urbant chic-look!
Normalpris i butikken 895€.
Giuseppe Zanotti er et førende italiensk luksusmærke inden for sko og luksusaccessories, kendt for sit innovative design, sine skulpturelle hæle og sine karakteristiske sneakers med dobbelt lynlås. Mærket tilbyder sko og mode til både mænd og kvinder, og det bruges af talrige berømte personer.
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt for at specialisere os i auktioner af sjældne og usædvanlige varer. Hos Catawiki har vi et specialiseret team af eksperter, der
Vis fuld beskrivelseBemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.