MarkedspladsenMode og skønhedBriller og solbrillerBriller
Billedgalleri
(1/1)
Off White - VIRGIL OERI126L 7607 - Made in Italy - OFF Acetate Black Design & Go
Til salg1.681 kr.
Gå til varen
Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
OFF WHITE - VIRGIL OERI126L 7607 53 22 145
Beskyttelse 100% UV og UVB Cat*3
Eksklusive solbriller til mænd fra det luksuriøse mærke Off White, i den højeste klasse.
Off-White er et modefirma for moderne luksus, grundlagt afVirgil Abloh, kendt for sin urbane æstetik og sin innovative tilgang til design. Dens kollektion af solbriller udmærker sig ved robuste stel, moderne linjer og en markant visuel identitet, der kombinerer mode og arkitektur. Fremstillet i Italien tilbyder de materialer af høj kvalitet og premium-finish, der sikrer holdbarhed og stil. Et mærke designet til dem, der søger karakterfulde stykker, trend og et stærkt designelement.
Denne model af Off-White Virgil solbriller med et iøjnefaldende firkantet oversize-design, domineret af et robust sort acetatstel, som udstråler kraft og personlighed.
Vis fuld beskrivelseBemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.