Billedgalleri
H&M Home lyse gardiner i hørlook
Til salg
Fragt fra 59 kr. + Tryg betaling 44 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Længde: 300 cm
Bredde: 250 cm
Mærke: H&M Home
Jeg sælger to stk. smukke lange gardiner. De fejler ingenting, har ingen pletter eller lignende, og har blot hængt som gardiner nu engang gør.
De er i en hør 20% og lyocell 80% blanding med meleret effekt. Der er tale om et tæt gardinfag, der begrænser lysets gennemtrængning uden at blokere helt for det. Det er derfor en god blanding for dig, der ønsker en let til medium begrænsning af lyset.
Gardinerne har multiophængsfunktion, så ophængning kan gøres i mange forskellige stilarter. Kroge og skinner medfølger ikke.
De er 250 cm brede og 300 cm lange. De passer derfor de fleste hjem, da man altid kan lægge dem op.
Nypris er 700kr pr. gardin, og de sælges derfor samlet til 1000kr. (De sidste fire billeder er fra HM’s egen hjemmeside).
Kan afhentes på Østerbro eller sendes på købers regning og ansvar.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Annoncens metadata
Sidst redigeret: 5.10.2026 kl. 16:33 ・ Annonce-ID: 25551302