Billedgalleri
Lot 1 – 10 ure – nye og ubrugte
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 21 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Mærke: Geneva
Køn: Unisex
Sælger dette lot med 10 forskellige armbåndsure.
Urene er nye og ubrugte og kommer fra ældre lager. Der er forskellige modeller og designs, både med læder-/kunstlæderrem, metalrem og lænke.
Alle urene er blevet monteret med et ubrugt batteri og testet, og de går ved annoncering. Batterierne kommer dog fra ældre lager, så jeg kan ikke garantere, hvor lang levetid der er tilbage på dem.
Urne sælges samlet som ét lot og er oplagte til f.eks. videresalg, marked/loppemarked eller bare hvis man vil have en bunke forskellige ure billigt.
Stand: Nye/ubrugte – kan have mindre spor efter opbevaring.
Antal: 10 stk.
Sælges samlet.
Kan afhentes eller sendes mod betaling af fragt.
Pris: 325kr
BYTTE:
Jeg kan også være interesseret i bytte med gamle/vintage lightere – både defekte og funktionelle.
Reservedele, værktøj og andet til ældre lightere har også interesse.
Har du et parti eller en kasse liggende, så send gerne et par billeder – måske kan vi lave en handel/byttehandel. 🔥
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Annoncens metadata
Sidst redigeret: 25.9.2026 kl. 16:09 ・ Annonce-ID: 25251144