Billedgalleri
(1/3)
Coaching - hvad, hvorfor, hvordan af Susann Gjerde (Bog)
Til salg58 kr.
Klik på knappen " Gå til varen " for at se den i vores webshop: www.orderly.shop
Forfatter: Susann Gjerde
Sprog: Dansk
Antal sider: 319
Forlag: Samfundslitteratur
Udgivelsesår: 2006
En indføring i hvad coaching er, hvordan man coacher, samt hvorfor coaching er et vigtigt værktøj til både lederrollen og personlig udvikling. Med praktiske coachingeksempler og forslag til øvelser
Titel: Coaching - hvad, hvorfor, hvordan
Genre: psykologi og coaching
Sammendrag: En indføring i hvad coaching er, hvordan man coacher, samt hvorfor coaching er et vigtigt værktøj til både lederrollen og personlig udvikling. Med praktiske coachingeksempler og forslag til øvelser.
Type: Paperback
Vi sender din bogordre til hele landet for 49 kr. Leveringstiden er 1-3 hverdage.\n
Du kan også gratis hente bøgerne efter køb online på vores lager på Industrivej 10 i Slangerup.\n \n
Er du i tvivl om en bog stadig er til salg? Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop. Kan du se bogen der, er den stadig til salg.\n \n
Orderly er en ny måde at købe brugte bøger på. Vi har alle vores sælgeres krimier, børnebøger, tegneserier, skønlitteratur og meget andet på vores centrale lager. Derfor kan du være helt sikker på at få dine køb - og du kan samle flere bøger på tværs af sælgere og kun betale én gang fragt.
Yderligere tjenester

Orderly Shop - Gode brugte ting fra tidligere ejere - nyeste annoncer
Industrivej 10 3550 Slangerup
Sidst redigeret: 11.9.2026 kl. 05:17 ・ Annonce-ID: 24618804
