
Billedgalleri
Græskarbanden 1-5 – Spændende detektivserie
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 15 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Stand: Brugt - men i god stand
Fantastiske og hæsblæsende spændingsbøger fra den populære detektivserie "Græskarbanden", skrevet af Synne Garff.
Bøgerne følger Simon, Andreas og Cat, som kaster sig ud i farlige og sjove mysterier med ulovligt fyrværkeri, hemmelige gange og smuglere.
Perfekt som højtlæsning eller til børn i alderen 8-12 år, der elsker mystik og spænding à la De Fem-bøgerne.
Pakken indeholder de første 5 (ud af 6) uafhængige historier i serien:
1. Græskarbanden
2. Mystik på slottet
3. Går under jorden
4. På gyngende grund
5. Med på noderne
Udgivet i samarbejde med Den Faktyrlige Bogklub.
Alle bøger er i overordnet pæn stand (hardbacks) - et par stykker med minimale brugsspor på ryg/ bagside.
Se billeder som viser bøgernes bagside med resumé af hver enkelt bogs indhold, og som viser eventuelle fejl og mangler.
Sælges samlet.
Jeg tilbyder handel både med og uden fiks og færdig og mulighed for personlig afhentning ved 8723 Løsning eller 4560 Vig.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Annoncens metadata
Sidst redigeret: 1.9.2026 kl. 15:13 ・ Annonce-ID: 24516111





