Billedgalleri
Børnenes 5 kærlighedssprog - Gary Chapman & Ross Campbell
Til salg
Fragt fra 35 kr. + Tryg betaling 12 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Stand: Brugt - men i god stand
Gary Chapman og Ross Campbell står bag "Børnenes 5 kærlighedssprog" der er et helt utroligt vigtigt værk, der sætter fokus på vigtigheden af at få ens børn til at føle sig elsket.
Det kan være svært at give udtryk for sin kærlighed, på den måde, som der er behov for. Heldigvis er der fem kærlighedssprog, som forfatterne indfører sin læser i, og ved at vide mere om disse, bliver det lettere at forstå og opfylde sine børns behov om at føle sig elsket.
"Børnenes 5 kærlighedssprog" er til alle forældre, pædagoger, lærere, psykologer og andre, der har med børn og familier at gøre i deres hverdag.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Annoncens metadata
Sidst redigeret: 29.8.2026 kl. 18:55 ・ Annonce-ID: 24411114

