Billedgalleri
(1/2)
Langærmet stribet bluse med knapper fra Bakito (str. 152)
Til salg60 kr.
Klik på knappen " Gå til varen " for at se den i vores webshop: www.orderly.shop
En langærmet bluse med grå og sorte striber. Blusen har en rund halsudskæring og tre knapper i halsområdet. Materialet ser ud til at være blødt og behageligt.
Brand: Bakito
Farve: Grå og sort
Størrelse: 152
Vi sender dit børnetøj til hele landet for 49 kr. Leveringstiden er 1-3 hverdage.\n
Du kan også gratis hente børnetøjet efter køb online på vores lager på Industrivej 10 i Slangerup.\n \n
Er du i tvivl om børnetøjet i denne annonce stadig er til salg? Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop. Kan du se tøjet der, er den stadig til salg.\n \n
Orderly er en ny måde at købe secondhand børnetøj på. Vi har alle vores sælgeres bluser, kjoler, bukser, overtøj m.m. til børn på vores centrale lager. Derfor kan du være helt sikker på at få dine køb - og du kan samle flere børnetøj på tværs af sælgere og kun betale én gang fragt.
Yderligere tjenester

Orderly Shop - Gode brugte ting fra tidligere ejere - nyeste annoncer
Industrivej 10 3550 Slangerup
Sidst redigeret: 24.8.2026 kl. 05:18 ・ Annonce-ID: 24266971