Billedgalleri
Solovair støvler i blød læder
Til salg
Fri fragt + Tryg betaling 34 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Stand: Brugt - men i god stand
Skostørrelse: 36
Type: Støvler
Materiale: Læder
Er du træt af, at dine Doc Martens støvler går i stykker for et godt ord, men elsker looket af støvlen? Look no further! Solovair støvler i blød, sort læder - den originale Doc Martens opskrift på den klassiske 8 eye derby støvle, men uden at gå op kompromis med kvaliteten.
De er en størrelse UK 3.5, svarende til en EU 36. Jeg svinger selv imellem en str 37-38, men blev foreslået af Solovair at gå ned en størrelse - skulle jeg ikke have gjort, men nu ved både jeg og du det!
De er kun brugt en enkelt vintersæson, så de er brugte men i god stand. Læderet får en kærlig hånd med de rigtige produkter, inden jeg sender dem til dig!
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Annoncens metadata
Sidst redigeret: 21.8.2026 kl. 18:40 ・ Annonce-ID: 24186888