Billedgalleri
E-læring på Web 2.0 – Nina Bonderup Dohn & Lars Johnsen
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 13 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Stand: Helt ny - uåbnet/med prismærke
Fagbog om e-læring, digitale medier og de muligheder, Web 2.0-teknologier giver i undervisning og læring.
Bogen sætter fokus på brugen af digitale værktøjer, online læringsmiljøer og nye former for deltagelse, kommunikation og videndeling i undervisningen.
Relevant for lærere, faglærere, undervisere og studerende med interesse for e-læring, digital didaktik og teknologi i undervisningen.
Ny og uåbnet
📚 Jeg har flere fag- og studiebøger til salg inden for pædagogik, didaktik, undervisning, læring og uddannelse. Se gerne mine øvrige annoncer – ved køb af flere finder vi en god samlet pris.
e-læring, Web 2.0, Nina Bonderup Dohn, Lars Johnsen, digital læring, digital didaktik, undervisning, teknologi, lærer, faglærer, pædagogik, studiebog, pensum
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Annoncens metadata
Sidst redigeret: 15.8.2026 kl. 15:59 ・ Annonce-ID: 23993639
