Billedgalleri
Hjemmesko i uld og med gummisål
Til salg
Fragt fra 39,99 kr. + Tryg betaling 15 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Skostørrelse: 42
Type: Hjemmesko
Materiale: Andre materialer
Sælges da min søn voksede ud af dem uden at få dem brugt inden.
Fra producentens hjemmeside:
Håndlavede uldtøfler med gummisål
Opdag komfort og bæredygtighed samlet i ét med vores håndlavede uldtøfler med gummisål fra SHUS. Disse dansk-designede hjemmesko beskytter dine fødder på kolde dage, holder dem varme uden at svede, og tilpasser sig naturligt din fodform. Hvert par er skabt af blødt og 100% rent New Zealandsk uld, garanteret fri for kemikalier, krom, metaller og helt uden plastik eller kunststoffer, hvilket sikrer en ren og naturlig oplevelse.
Disse elegante, funktionelle og praktiske hjemmesko er forsynet med en blød og behagelig ydersål fremstillet af skridsikker naturgummi. Dette åndbare materiale sikrer lune og varme fødder. Hjemmeskoene, håndlavet i Nepal af de fineste råvarer, er yderst behagelige at have på med en pasform, der straks tilpasser sig foden. SHUS hjemmesko garanterer kvalitet, der holder år efter år. Alle vores modeller er unisex og ECO-Friendly.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 27.7.2026 kl. 16:13 ・ Annonce-ID: 23409883