Billedgalleri
Amanda Lagoni: At elske er ikke en følelse – bog om kærlighed og parforhold
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 13 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Varebeskrivelse
Stand: Helt ny - uåbnet/med prismærke
Håndbogen til varig kærlighed, et lystfuldt sexliv og givende kommunikation i parforholdet.
Vi vil gerne have god sex og inspirerende samtaler. Vi vil gerne føle os elsket og samtidig mærke lidenskaben. Men er det muligt at fastholde forbindelsen, lysten og nysgerrigheden i et varigt parforhold?At leve sammen med et andet menneske er noget af det sværeste og samtidig mest givende, der findes.
I At elske er ikke en følelse hjælper sexolog og parterapeut Amanda Lagoni jer tættere på et bæredygtigt parforhold gennem oplysning og konkrete terapeutiske redskaber, som I kan anvende hver for sig og sammen. Målet er at forhindre et brud mellem to, der elsker hinanden, og at hele den afstand, som kiler sig ind i hverdagen.Amanda Lagoni belyser brændpunkterne, der er særlige for nutidens parforhold, og giver jer forudsætningerne for at bevæge jer videre – sammen.
Helt ny. Nypris: 270 kr.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 5.7.2026 kl. 15:43 ・ Annonce-ID: 22784152


