Billedgalleri
Eksklusiv Common Projects Lædermappe / Computertaske (Made in Italy)
Til salg
Fragt fra 39,99 kr. + Tryg betaling 39 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Køn: Unisex
Materiale: Læder
Sælger denne utroligt lækre og minimalistiske lædermappe fra anerkendte Common Projects. Mappen er håndlavet i Italien og oser af diskret luksus med sit rene design og de ikoniske guldtryk.
Udvendigt er den udført i det blødeste, sorte premium læder, mens indersiden byder på en smuk, kontrastgivende cognacfarvet læderbeklædning. Den lukkes nemt og sikkert med en diskret trykknap.
Den passer perfekt til opbevaring af vigtige A4-dokumenter eller som et stilfuldt sleeve til en 13" eller 14" MacBook. Målene er cirka 34 x 24 cm, hvilket gør den utrolig alsidig til både kontoret og møder på farten.
Stand:
Mappen er i virkelig flot stand med en smuk, naturlig patina, der kun gør læderet blødere og pænere med tiden. Den er passet utrolig godt på, jævnligt plejet med læderfedt, og kommer naturligvis fra et fuldstændig røgfrit og dyrefrit hjem.
Sælges udelukkende på grund af ændret behov, da jeg er gået over til en større taske.
Praktisk info:
Mappen kan besigtiges og afhentes i Jyllinge.
Jeg sender også meget gerne forsvarligt pakket ind med GLS eller DAO på købers regning.
Betaling foretrækkes via MobilePay.
Skriv endelig en besked her på DBA, hvis du har spørgsmål
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Annoncens metadata
Sidst redigeret: 4.7.2026 kl. 17:08 ・ Annonce-ID: 22758790
