Billedgalleri
(1/3)
Berlin 1936 : seksten dage i august af Oliver Hilmes (f. 1971) (Bog)
Til salg54 kr.
Beskrivelse
Berlin 1936 : seksten dage i august af Oliver Hilm, Berlin 1936 : seksten dage i august af Oliver Hilm, emne: Faglitteratur, Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop: www.orderly.shop.
OBS! Helt som ny. Ikke brugt/læst
Beskrivelse:
Seksten dage i august
Portræt af Berlin, der i sommeren 1936 gør sig klar til de olympiske lege, og hvor prominente og ukendte indbyggere, gæster og turister strømmer til fra hele verden. Begivenhederne beskrives dagsvis fra den 1.-16. august
Titel: Berlin 1936 : seksten dage i august
Forfatter: Oliver Hilmes (f. 1971)
Forlag: Kristeligt Dagblad
Udgivelsesår: 2016
Sider: 327
Sprog: Dansk
Vi sender til hele landet for 45 kr. Leveringstiden er 1-3 hverdage.
Du kan også gratis hente den efter køb online på vores lager på Industrivej 10 i Slangerup.
Er du i tvivl om varen stadig er til salg? Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop. Kan du se den der, er den stadig til salg.
Orderly er en ny måde at købe brugt på. Vi har alle vores sælgeres ting på vores centrale lager. Derfor kan du være helt sikker på at få dine ting - og du kan samle flere ting på tværs af sælgere og kun betale én gang fragt.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
Annonce-ID | 224982 |
---|---|
Sidst redigeret | 21.2.2025 kl. 11:30 |