Billedgalleri
Versace Classic v2 merinould polo trøje M sort herre
Til salg
Fragt fra 39,99 kr. + Tryg betaling 70 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Varebeskrivelse
Stand: Helt ny - uåbnet/med prismærke
Pasform: Normal i størrelsen
Størrelse: M
Mærke: Versace
Materiale: Merinould
Farve: Sort
Sælger denne utrolig flotte og sjældne vintage langærmede polotrøje fra Versace Classic V2 . Har aldrig gået med trøjen og den har bare hængt i mit skab. Den er uden nogen former for huller, pletter eller slid. Den har hængt beskyttet og fremstår knivskarpt.
Detaljer: Materiale: Luksus-blanding af 60% fin merinould og 40% viskose. Kombinationen giver trøjen et tungt, elegant fald og en utrolig behagelig komfort.Design: Unik 3D vaffelstrik/bølgestruktur i stoffet, som giver et eksklusivt og tekstureret look. Klassisk polokrave med flotte knapper med Versace skrift og møster .Farve: Sort med kan godt se lidt Koksgrå i noget lys Størrelse: M ( jeg bruger normalt S eller små Str. M og den er lidt stor til mig.
Dette er en ægte vintage-perle i en materialekvalitet, man sjældent finder i dag. Perfekt til samlere eller dig, der vil have high-end italiensk design i garderoben.
Den er ret svær at pris sætte da jeg ikke kan finde nogen til salg af den.
Så sætter den til 2000kr hvis du kan finde den billigere så send et link til det og måske jeg prismatch det
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 21.6.2026 kl. 20:27 ・ Annonce-ID: 22449382