Billedgalleri
Postoperativt mavebælte
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 16 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Varebeskrivelse
Stand: Brugt - men i god stand
Postoperativt mavebælte med effektiv støtte og komfort. Dette mavebælte er udviklet til at give optimal støtte i den postoperative periode efter mavekirurgi kirurgi og fedtsugning, samt som støttebælte efter fødsel. Det kan desuden anvendes som bækkenreduktion-bælte, hvilket gør det til en alsidig løsning for kvinder i tiden efter graviditet eller operation.
Fronten er designet med to separate sektioner, som giver en perfekt pasform til kroppen. Spændingen kan nemt justeres ved hjælp af de to behagelige velcro- og stoflukninger, så du kan tilpasse støtten efter dit behov i løbet af dagen.
Dette postoperative og postpartum bælte kombinerer komfort, funktionalitet og effektiv støtte samt hjælper med at komme hurtigere og tryggere gennem din restitutionsperiode.
Nypris: 800kr
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 9.6.2026 kl. 12:44 ・ Annonce-ID: 22094169


