Billedgalleri
(1/4)
Capobianco - Blazer - Nyt med labels
Til salg2.235 kr.
Beskrivelse
Beige herrejakke med hætte i soft-jersey af Supima bomuld, størrelse IT50 (L), 98% bomuld og 2% polyamid, ny med prislap og Made in Italy. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Hoodet blazer i eksklusivt Soft‑jersey af ren Supima bomuld, farvet i to tråde med to farver for at opnå en blød, kompakt og naturligt elastisk fornemmelse. Supima-bomulden, langfibret og slidstærk, giver overlegen komfort, naturlig åndbarhed og en diskret glans, der fremhæver snittet på plagget.
stoffet, vævet i soft‑jersey, sikrer et flydende fald og en høj restitutionskraft, hvilket gør blazeren ideel til daglig brug, hvor stil og bevægelsesfrihed er vigtigt. Funktionelle detaljer: to lommer i siderne, brystlomme, to logopligtige knapper, hætte med snor og logoplignende snore.
Detaljer om produktet:
Farve: Beige
Størrelse: L - IT50
Ydre stof: 98% bomuld, 2%
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation

Catawiki B.V.
Sælgers anbefalede annoncer
1.192 kr.
4x tripod glass & 4x small jug - Drikkesæt (8) - unik drikkeoplevelse - genne...
København K
| Annonce-ID | 22026102 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 7.6.2026 kl. 07:14 |