Billedgalleri
(1/1)
Kotler om marketing : hvordan man opbygger markeder, får succes og bliver førend
Til salg93 kr.
Beskrivelse
Klik på knappen " Gå til varen " for at se den i vores webshop: www.orderly.shop
Kotler om marketing er en guide i markedsføring. Her føres kvalifikationer og kundskaber ajour med henblik på aktuelle udfordringer og markedsføring over internettet. Hertil kommer en mængde avancerede strategier og taktikker, som umiddelbart kan bruges på det 21. århundredes store udfordringer.
Titel: Kotler om marketing : hvordan man opbygger markeder, får succes og bliver førende
Forfatter: Philip Kotler
Forlag: Børsen
Udgivelsesår: 1999
Sider: 274
Sprog: Dansk
Vi sender din bogordre til hele landet for 49 kr. Leveringstiden er 1-3 hverdage.\n
Du kan også gratis hente bøgerne efter køb online på vores lager på Industrivej 10 i Slangerup.\n \n
Er du i tvivl om en bog stadig er til salg? Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop. Kan du se bogen der, er den stadig til salg.\n \n
Orderly er en ny måde at købe brugte bøger på. Vi har alle vores sælgeres krimier, børnebøger, tegneserier, skønlitteratur og meget andet på vores centrale lager. Derfor kan du være helt sikker på at få dine køb - og du kan samle flere bøger på tværs af sælgere og kun betale én gang fragt.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 21418966 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 16.5.2026 kl. 11:10 |

