Billedgalleri
(1/4)
Louis Vuitton - Eldorado - Bælte
Til salg2.235 kr.
Beskrivelse
Louis Vuitton Eldorado bælte i sort læder med sølvspænde, fremstillet i Spanien, str. 85/34, samlet længde ca. 109 cm og bredde ca. 4,4 cm, brugt i god stand med nogle brugsspor. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Told og afgifter: Dit bopælsland kan pålægge ekstra told og importafgifter! Vær venlig at tjekke dit lands lovgivning for at afgøre, om importafgifter eller skatter gælder. Vi kan ikke påtage os ansvaret for udgifter i forbindelse med import af varer til købers bopælsland.
Hvis den vindende budgiver beslutter at annullere/udtræde, bærer vedkommende risikoen og omkostningerne for al forsendelse og returnerede importafgifter fra sælger.
Forsendelse som forsikret pakke med tracking-nummer.
Hurtig levering og forsikret verden over.
※Afhængigt af dit bopælsland skal du være opmærksom på, at du muligvis skal betale yderligere 20% til 30% i
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 21407888 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 16.5.2026 kl. 06:10 |