Oscar De La Renta - Forgyldt - Øreringe - Perler og blomster
Til salg1.855 kr.
Beskrivelse
Oscar de la Renta Pearls and Petals guldbelagt hængeøreringe til kvinder i næsten ny tilstand, vejer 10 g, fremstillet i USA, med krystalbesatte blomster og ferskvandsperler, længde ca. 4 cm, bredde ca. 2 cm, nålefæstning til perforerede ører. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Oscar de la Rentas feminine æstetik fanges i disse barokperle-hængende øreringe. Designet med krystalbesatte blomster og ferskvandsperler, vil parret tilføre dit udseende elegance og romantik.
pin fastening
Made in the USA
for pierced ears
materiale: tinlegering, krystaller, perler, messing, stål, guld
Længde 4 cm-1,5"
Max. bredde 2 cm-1"
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt for at specialisere os i auktioner af sjældne og usædvanlige varer. Hos Catawiki har vi et specialiseret
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.