Billedgalleri
(1/3)
500 juicer & smoothies af Christine Watson (Bog)
Til salg43 kr.
Beskrivelse
Klik på knappen " Gå til varen " for at se den i vores webshop: www.orderly.shop
Forfatter: Christine Watson
Sprog: Dansk
Antal sider: 288
Forlag: Lindhardt og Ringhof
Udgivelsesår: 2008
Titel: 500 juicer & smoothies
Genre: Drinks
Sammendrag: Inspirerende opskrifter på juicer og smoothies til enhver lejlighed.
Type: Hardcover
500 dejlige juicer og smoothies, der spænder fra energiboostere til cremede milkshakes og fyldige isdrinks. Indeholder klassikere og nye ideer til mættende morgenmadssmoothies og forfriskende sommerdrinks.
Vi sender din bogordre til hele landet for 49 kr. Leveringstiden er 1-3 hverdage.\n
Du kan også gratis hente bøgerne efter køb online på vores lager på Industrivej 10 i Slangerup.\n \n
Er du i tvivl om en bog stadig er til salg? Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop. Kan du se bogen der, er den stadig til salg.\n \n
Orderly er en ny måde at købe brugte bøger på. Vi har alle vores sælgeres krimier, børnebøger, tegneserier, skønlitteratur og meget andet på vores centrale lager. Derfor kan du være helt sikker på at få dine køb - og du kan samle flere bøger på tværs af sælgere og kun betale én gang fragt.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 21128231 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 6.5.2026 kl. 05:13 |