Billedgalleri
(1/4)
Christian Dior - Book Tote - Mulepose
Til salg17.135 kr.
Beskrivelse
Dior Medium Book Tote i blå Toile de Jouy canvas med creme detaljer, inkl. ægthedscertifikat og Serienummer 50-MA-0252. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Dior Medium Canvas Toile de Jouy Book Tote Blue
Elegant Christian Dior Medium Book Tote Dioriviera Toile de Jouy fremstillet i broderet canvas med det ikoniske Toile de Jouy-mønster i nuancer af blå og elfenbein. Et distinkt design fra huset, kendetegnet ved det strukturerede design og frontlogoet “Christian Dior Paris”.
Den rummelige og funktionelle silhuet gør denne Book Tote ideel til daglig brug, rejse eller arbejde, samtidig med at den bevarer en raffineret og genkendelig æstetik. De stive håndtag giver komfortabel bæring i hånden.
En moderne Dior-model og stadig mere eftertragtet, perfekt for dem der søger en ikonisk, elegant og alsidig taske..
___
Detaljer:
Model: Medium Book Tote
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Mere information
- Mærke
- Andre mærker
- Materiale
- Andre materialer
Lokation
| Annonce-ID | 21008969 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 2.5.2026 kl. 06:14 |