Billedgalleri
ZenseHome stikkontakter, afbrydere, lampeudtag, UNI-relæer, fronte og rammer
Til salg
Fragt fra 39,99 kr. + Tryg betaling 21 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Stand: Helt ny - uåbnet/med prismærke
Sælger Zense Home enheder.
Det er reserve enheder fra vores hus som vi ikke skal bruge, da vi har solgt huset. Vi havde et stort hus med 144 Zense enheder og havde derfor købt godt ind med reservedele. Enhederne er fra det oprindelige Zense Home. Enhederne er ubrugte eller let brugte.
Vi har disse modeller, se antal og stk. pris her:
=====================================
BPR-0700 Betjeningstryk, dobbelt = 13 stk. Pris 350,-.
BPR-0701 Stikkontakt = 23 stk. Pris 360,-.
LPD-0704 Lampeudtag, med dæmp og med PIR = 9 stk. Pris 539,-.
PLM-210ULT Zense PC-box styreenhed, USB and IP interface with datalog = 1 stk. Pris 1.700,-.
Trykflader/trykknapper til alle typer enheder = mange stk., alle typer, en stor kasse, ubrugte og pæne hvide, i poser. Gode hvis dine trykknapper er blevet gule eller ridsede. Pris 25,- pr. stk.
Priser er vejl. pris - ca. 40% rabat. Priser er pr. stk.
Tag evt. det hele til en samlet god pris, til den store installation eller til en elinstallatør der arbejder med Zense, til lager eller reserve.
Tingene står tørt på lager i Blokhus og kan ses. Hvis du bor langt væk, så kan jeg sende det hele til dig.
Zense Home, ZenseHome, Sense Home, SenseHome
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Annoncens metadata
Sidst redigeret: 31.8.2026 kl. 23:22 ・ Annonce-ID: 20917064
