Billedgalleri
(1/3)
Fejler barnet noget? af (Bog)
Til salg38 kr.
Beskrivelse
Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop: www.orderly.shop.\n \n
Titel: Fejler barnet noget? af (Bog)
Forfatter:
Udgave:
Genre: Faglitteratur
Forlag: Lademann
Sammendrag: Når kroppen udsender signal om, at der er noget galt, er det måske blot tegn på en almindelig forkølelse, som går over af sig selv - med eller uden lægehjælp. Mindre symptomer kan også være den første advarsel om noget alvorligt. Bogen hjælper med at fortolke signaler og afgøre, om der er behov for lægehjælp.
Type: Hardcover
\n \n
\n \n
Vi sender din bogordre til hele landet for 49 kr. Leveringstiden er 1-3 hverdage.
Du kan også gratis hente bøgerne efter køb online på vores lager på Industrivej 10 i Slangerup.
Er du i tvivl om en bog stadig er til salg? Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop. Kan du se bogen der, er den stadig til salg.
Orderly er en ny måde at købe brugte bøger på. Vi har alle vores sælgeres krimier, børnebøger, tegneserier, skønlitteratur og meget andet på vores centrale lager. Derfor kan du være helt sikker på at få dine køb - og du kan samle flere bøger på tværs af sælgere og kun betale én gang fragt.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 20739518 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 22.4.2026 kl. 05:23 |