Tecnotempo Excellence Automatic Limited Edition ur med reference TT.100.EXAG, 39 mm stålkasse, stållebånd, NH35 automatisk urværk, 100 m vandtæt, ny med æske, papirer og toårig garanti; skærm en natursten agat måler, hvert urskive kan variere. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Tecnotempo er et italiensk mærke og et registreret varemærke.
Tecnotempo er det italienske mærke, der kombinerer kvalitet og design i hvert ur, til dem der sætter pris på tidløs stil.
Hvert model, fremstillet med komponenter af høj kvalitet, repræsenterer det perfekte møde mellem tradition og innovation, for dem der lever tiden med stil.
I denne auktion tilbyder vi:
Tecnotempo Automatic Agate "Excellence" 100M WR - BEGRÆNSET UDgave 200stk -
VIGTIGT: urskiven på hvert ur kan være forskellig, den er lavet af natursten (agat) og derfor kan årene og farvetonerne være forskellige i
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.