Billedgalleri
Håndlavede hæklede rondeller i bomuld flerfarvet
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 10 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Lækre genanvendelige hæklede 100% bomulds rondeller.
Lavet af 8/8 bomuld så de er lækre bløde og vamset til at fjerne eks make up med. Kan vaskes i maskine igen og igen, op til 60 grader (vil anbefale at bruge en vaskepose).
Pris er 10 kr for 5 stk. Langt de fleste farver er der 5 stk af (enkelte 4 stk, så de koster naturligvis 8,-)
Sælges kun samlet som farve.
Der er nærmest alle regnbuens farver og kan mixes som man ønsker (dog min 5 ens - 4 hvor der kun er 4)
Sender naturligvis gerne mod betaling af fragt (45 kr)
Håndlavede hæklede rondeller i bomuld i flere forskellige farver. Rondellerne er runde med blomstermønster og kan anvendes som genanvendelige vatrondeller, små klude eller dekorative elementer i hjemmet. De er udført i bomuldsgarn, hvilket gør dem bløde og velegnede til hudkontakt.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 1.4.2026 kl. 17:06 ・ Annonce-ID: 20099140





