Billedgalleri
(1/4)
New pair of cushions made with ETRO Home fabric - Pude
Til salg1.118 kr.
Beskrivelse
To puder i Chan Paisley ETRO Home stof brun, 41 × 41 cm, 100% linned, fremstillet i Italien af ETRO Home, nye og ubrugte, uden fyld. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Ny produktion håndlavet med autentiske stoffer i vores atelier baseret i Milans modekvarter (Italien).
30 års erfaring i interiørdesignmarkedet
Originale stoffer fra mere end 50 mærker
Ægthedscertificering efter anmodning
Vi sælger vores produkter i 35 lande verden over
ETRO har altid været forrest inden for luksus "Made in Italy" mode, og Paisley-mønstret, der har udviklet sig gennem årene, er blevet Milanos modehus signaturdesign.
Luksuriøse og fashionable pudesæt med ETRO-mønster, der udtrykker en eklektisk stil, som passer til ethvert moderne hjem.
To fantastiske puder fremstillet med ETRO Home-stoffet "Chan Paisley" i brun farve (100% linned) og bagside lavet af et eksklusivt
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Mere information
- Mærke
- Andre mærker
Lokation
| Annonce-ID | 19906893 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 27.3.2026 kl. 05:20 |
