Billedgalleri
(1/4)
Hand Loom Kavir D.7 - Tæppe - 300 cm - 240 cm
Til salg8.195 kr.
Beskrivelse
Indisk håndvævet tæppe, model Kavir D.7, 300 × 240 cm, uld på bomuld, i meget god stand og professionel renset, produceret i det 21. århundrede. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Kavir-kollektionen - tæpper med enkelt design, tænkt til at passe til enhver indretning i hjemmet.
De er nemme at kombinere med resten af husets tekstiler, med gardinerne, sengetøjet, sofaen, puderne osv. Da de ikke har noget mønster, kan de bidrage sammen med resten af en ikke-overbelastet indretning til at give en fornemmelse af rummelighed.
Til soveværelserne, hvor vi normalt ønsker en indretning, der udtrykker ro og komfort for at hjælpe os i søvn og hvile, ønsker vi, at den afspejler en indbydende og moderne atmosfære; disse tæpper er perfekte.
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 19702441 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 21.3.2026 kl. 05:08 |