Billedgalleri
Vayu EOS 4.5m2 wing som ny
Til salg
Fragt fra 79,99 kr. + Tryg betaling 121 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Jeg sælger denne fantastiske Vayu EOS wing i 4,5 m². Den er som ny, uden skader eller reparationer. Jeg købte den i april 2025.
Denne wing er en absolut allround-wing og en vidunderligt velafbalanceret wing til en særligt bred målgruppe. Den er fantastisk til freeride og cruising, til glatte foil-manøvrer, men også til tricks og bølger. Den er meget let og nem at manøvrere. Se venligst nogle af anmeldelserne her: https://www.surf-magazin.de/en/wingsurfing/wings/wings-testing-the-vayu-eos-all-rounder-par-excellence/
Jeg sælger også den samme wing i 3,5 m². Den har en lille ridse i dugen, som er blevet repareret og ikke påvirker ydeevnen. Prisen for begge er 6,700 kr.
Wingerne leveres med original Vayu taske, leash, carbon hard handles, soft handles og reparationskit.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 9.3.2026 kl. 22:13 ・ Annonce-ID: 19381968
