Blødt skotsk stof til beklædning lavet i Italien - Tekstil - 500 cm - 145 cm
Til salg1.341 kr.
Beskrivelse
Italiensk produceret blødt skotskternet stof til tøj i uld og pes, bredde 145 cm, længde 500 cm. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Vi er stolte af at præsentere dette utrolig bløde stof, tykt men let, let elastisk med et blå/grønternning plaid-mønster. Ideelt til fremstilling af varme og eksklusive beklædningsgenstande med garantien for Made in Italy.
Få øje med billederne, som er en integreret del af beskrivelsen.
BEMÆRK: Vi gør opmærksom på, at der kan være variationer i farveopfattelse og tekstur af stoffet afhængigt af den skærm, du ser objekterne på.
Real tissus kan ikke gøres ansvarlig for disse variationer.
FORSENDELSE:
Det vil blive pakket forsigtigt og sendt som altid med ekstrem professionalisme med ekspresstransportør og sporingsnummer.
Bemærk: ved forsendelse til øer, Korsika, Madeira, Balearerne, Kanariske Øer, Andorra og Gibraltar
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.