Billedgalleri
Chloé Le Parfum - 30 ml. - ny og ubrugt
Til salg
Fragt fra 39,99 kr. + Tryg betaling 21 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Chloé Le Parfum er en varm, kraftfuld og forførende duft som er vanedannende uden at blive for sød. Denne feminine og selvsikre komposition åbner med en intens dosis af appelsinblomst der balenceres af en frisk og trendy rose – en blomstrende eksplosion som afrundes med sensuelle noter af tonkabønne og vanilje for en dyb, ravlignende afslutning. Duften indfanger essensen af Chloé-kvinden: intuitiv, ægte og tro mod sig selv.
• Blomstrende, varm og sensuel
• Duftfamilie: Floral Gourmand
• Le Parfum
Top: Appelsinblomst
Hjerte: Essens af rose
Base: Vanilje, tonkabønne
Den ikoniske glasflakon er udformet i Chloés karakteristiske plisserede design, nu forfinet med en gylden lakfinish og et bånd i dyb vinrød knyttet omkring flakonens hals – en feminin og unik hyldest til brandets tidløse æstetik.
Oprydningspris kr. 375 plus evt. porto
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 22.2.2026 kl. 21:37 ・ Annonce-ID: 18925264