Billedgalleri
(1/4)
Moorer - Dunjakke - Nyt med labels
Til salg2.980 kr.
Beskrivelse
Moorer herrejakke i blå, fremstillet i Italien af teknisk stof, størrelse IT 48, ny med tags. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Moorer – Herrejakke
Herrejakke af høj kvalitet fra Moorer, et prestisjetungt italiensk mærke kendt for materialernes fortreffelighed og den håndværksmæssige omsorg for detaljer.
Dette plagg har et elegant og moderne design, med rene linjer og raffineret pasform. Fremstillet af materialer af høj kvalitet, er det ideelt til alsidig brug og perfekt både til et klassisk afslappet look og til mere formelle lejligheder.
Udstyret med frontlukning med lynlås, funktionelle lommer og veludførte detaljer, forener denne jakke komfort, praktisk anvendelighed og tidløs stil. Tilstedeværelsen af det originale mærkeetiket beviser dens ægthed.
Et eksklusivt plagg, udtryk for den diskrete luksus, som Moorer står for, ideelt for samlere
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 18250783 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 1.2.2026 kl. 05:48 |