Billedgalleri
(1/3)
Georg Jensen Påskeskal 2006 fra Georg Jensen (str. 6 cm)
Til salg65 kr.
Beskrivelse
Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop: www.orderly.shop.
Dette er en Georg Jensen Easter Shell fra 2006, designet af Regitze Overgaard. Det er lavet af messing, forgyldt med 24-karat guld og har en dekorativ blomsterudskæring. Det medfølger en snor til ophængning, og skallen kommer i sin originale emballage. Størrelsen på skallen er 6 cm. Rengøres med sæbevand og opbevares tørt og lunt.
Brand: Georg Jensen
Farve: guld
Størrelse: 6 cm
Vi sender til hele landet for 49 kr. Leveringstiden er 1-3 hverdage.
Du kan også gratis hente den efter køb online på vores lager på Industrivej 10 i Slangerup.
Er du i tvivl om varen stadig er til salg? Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop. Kan du se den der, er den stadig til salg.
Orderly er en ny måde at købe brugt på. Vi har alle vores sælgeres ting på vores centrale lager. Derfor kan du være helt sikker på at få dine ting - og du kan samle flere ting på tværs af sælgere og kun betale én gang fragt.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 17977203 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 23.1.2026 kl. 10:18 |


