Bruce Springsteen & the E street Band - Tøj, Sikkerhedsvest - Assistenza Roma...
Til salg1.192 kr.
Beskrivelse
Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Sikkerhedsjakke brugt af mig på dagen for Bruce Springsteen-koncerten i Circus Maximus den 21. maj. Ved koncertens afslutning returnerede alle sikkerhedsfolkene alle jakkerne til produktionen, og de blev taget ud af cirkulation netop for at forhindre nogen i at lave et minde om dem, men jeg formåede at beholde den ved at lægge en lignende jakke i min taske.... Jeg prøvede at søge, men jeg kunne ikke finde nogen andre, der havde denne jakke andre steder. Sikkerhedsjakken fra chefens koncert i de storslåede omgivelser i Circus Maximus i Rom vil forblive en del af historien.
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt for at specialisere os i auktioner af sjældne og usædvanlige varer. Hos Catawiki har vi et specialiseret team af eksperter, der vurderer
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.