Billedgalleri
(1/4)
Trappestige - Mahogni - Bibliotekstrappe 1950/60
Til salg3.196 kr.
Beskrivelse
Træbiblioteksstige i mahogni, sort, estimeret periode 1950–1960, målene højde 80 cm, bredde 45 cm, dybde 55 cm, vægt 6,5 kg, oprindelse Frankrig (Creuse), i god stand med små tegn på alder og pletter. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
En meget flot trætrappe til biblioteket, meget godt håndværk, virkelig solid. Meget flot til hjemmet, godt vedligeholdt, sort på én trinde, se foto. Der er en skade, men det er ikke så slemt.
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt for at specialisere os i auktioner af sjældne og usædvanlige varer. Hos Catawiki har vi et specialiseret team af eksperter, der vurderer og verificerer genstande, inden de bliver sat til auktion, for at sikre ægthed og kvalitet.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 17444234 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 6.1.2026 kl. 05:24 |
