Billedgalleri
(1/4)
Rolex - Oyster Perpetual Date - 115234 - Unisex - 2010
Til salg55.130 kr.
Beskrivelse
Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Rolex Oyster Perpetual Date 115234 – Fin kontrast med diamantdetaljer
Denne specifikke Rolex Oyster Perpetual Date, introduceret i 2010, udstråler tidløs elegance med et moderne præg. Den sorte urskive, fremhævet af arabiske tal og diamant-uremarkører, skaber en slående balance mellem klarhed og luksus. Den runde, fløjede bezel og datovisningen ved 3-tallet understreger modellens varige Rolex-identitet.
Et alsidigt ur for dem, der værdsætter elegance, subtil glans og den karakteristiske håndværksmæssige kvalitet fra Rolex.
Denne Rolex Oyster Perpetual Date 115234 har en sort diamant arabisk urskive og er lavet af rustfrit stål, med et fremstillingsår i 2010.
Sag nr: G36XXXX
Ur passer til håndled op til 19 cm. Ekstra armbåndslinks kan købes efter anmodning.
Den følger med:
• Med originale papirer,
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Mere information
- Mærke
- Rolex
Lokation
Annonce-ID | 14860578 |
---|---|
Sidst redigeret | 12.10.2025 kl. 07:10 |