Billedgalleri
Maise Njor & Camilla Stockmann, Laudrups tænder & efterfølgeren, i alt 50 kr.
Til salg
50 kr.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Bogen "Michael Laudrups tænder", handler om at lære hinanden at kende ved at skrive sammen. Laudrups tænder handler om familier og (eks.) svigerfamilier, om chefer og veninder, om magt og store cocktails, om børn og hårde hvidevarer, om kritik og om at blive klappet på kinden af en statsminister.
Fem år efter "Laudrups tænder" er det blevet tid til rodbehandlingen: "Charlie Hotel Oscar Kilo". Bogen handler om, hvor godt man i bund og grund kender sig selv. Er man den bedste version af sig selv, eller kan man opgraderes ?
Bøgerne er læst en enkelt gang og er i virkelig god stand. Paperback - perfekt til ferielæsning, da de ikke vejer meget i tasken. Perfekt som venindegave, gave til jul, fødselsdag o.lign.
Michaels Laudrups tænder: 25 kr.
Charlie Hotel Oscar Kilo: 25 kr.
Sælges samlet eller enkeltvis.
Afhentning i Hellerup tæt på Hellerup St. og Meny på Strandvejen. Gratis parkering uden for matriklen.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 10.9.2025 kl. 12:21 ・ Annonce-ID: 13870013





