Billedgalleri
Jane Faerber LCHF Året Rundt Kogebog mf.
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 10 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Brugt - men i god stand
Bl.a Jane Faerber LCHF Året Rundt kogebog med opskrifter baseret på lavkulhydrat-højfedt kost. Bogen indeholder forskellige opskrifter til hele året og fokuserer på sund kost uden sukker og stivelse. Den er velegnet til personer, der ønsker at følge LCHF-principperne i deres madlavning.
Lchf året rundt 15,-
4 uger til vegetar 15,-
4 uger med keto (helt ny) 40,-
Køkkenhaven 15,-
Smart sødt 15,/
Bogen om fermentering 40,- SOLGT
Alkaline Living (meget læst, har været yndlingsbogen! Flere æseløre, men fantastisk bog) 15,-
Om man er til striks keto, lchf, vegetarisk, sunde søde sager, livfuldt fermenteret mad eller selv vil have jord under neglene og vide alt om køkkenhaven, så er der inspiration til det hele i bøgerne ovenfor. De er brugt som inspiration til mine madplaner i vores famile med voksne og børn. Nu skal bøgerne videre og inspirere andre mennesker:-)
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 2.9.2025 kl. 19:06 ・ Annonce-ID: 13658071