Billedgalleri
(1/4)
New set of four cushions. Two of them made with Jim Thompson fabric - Pude
Til salg2.235 kr.
Beskrivelse
Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
-Nyt produkt håndlavet i vores atelier i Milanos modedistrikt (Italien).
- 30 års erfaring inden for interiørdesignmarkedet
-Originale stoffer fra mere end 50 mærker
- Ægthedsbekræftelse på forespørgsel
- Vi sælger vores produkter i 35 lande verden over
Et symbol på kvalitet og innovation, Jim Thompson er en luksushåndværksindustri, der har til formål at bevare de traditionelle leveveje og kulturen blandt thailandske vævere og silkeavlere.
To elegante puder lavet af Jim Thompson vævet stof "Leonor" i farven "Maritime" (80% Rayon, 20% polyester) med bagside lavet af "Monochrome 20" fløjlsstof og to puder med et totallook lavet af "Monochrome 20" fløjlsstof i blå farve, et ekstra kvalitetsfløjl fra Premium Collection.
Oprindeligt inspireret af en række mønstre på keramik og arrangeret inden for en uregelmæssig ramme,
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Mere information
- Mærke
- Andre mærker
Lokation
Annonce-ID | 12341239 |
---|---|
Sidst redigeret | 26.7.2025 kl. 06:06 |