Billedgalleri
(1/4)
san leucio top quality - eksklusiv blomsterdug med hamp med guldsmede og koli...
Til salg820 kr.
Beskrivelse
Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
eksklusiv og alsidig dug i etno chic stil i nuancer af basis farve kanvas beige snor neutral, håndlavet med blandet bomuldsstof af fremragende kvalitet i blomsterdesign med raffinerede blomster og eksotiske palmer spredt over hele dugen med kolibrier i flugt og guldsmede, som skaber et kontrastmønster, der giver dekoren en tredimensionalitet.
ideel til elegante og raffinerede miljøer, både klassiske og moderne såvel som country
lavet med mål 250 cm x 143 cm
i fremragende stand
sendes med sporingskode
n.b. se vores forskellige forslag til indretningstilbehør og eksklusive stoffer til at møblere dine lokaler eller tilfredsstille dine kunder med en ugentlig deadline, der giver dig mulighed for at betale dine ønsker i en enkelt forsendelsesløsning ved at sende os en besked med de valgte partier, inden du
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
Annonce-ID | 11841852 |
---|---|
Sidst redigeret | 9.7.2025 kl. 07:00 |