Billedgalleri
Det rummelige arbejdsmarked i teori og praksis, Den sociale højskole i Esbjerg,
Til salg
Fragt fra 28,90 kr. + Tryg betaling 10 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Emne: Samfundsfag
Det rummelige arbejdsmarked i teori og praksis, Den sociale højskole i Esbjerg, emne: sociologi, Paperback på 147 sider i fin stand, dog med navn på første side og overstregninger. Bogen er fra 2004.
Omhandler:
En lærebog om indsatsen for at gøre arbejdsmarkedet rummeligt ud fra følgende perspektiver: Arbejdsmarkedet, arbejdsmarkedspolitik, den retlige regulering, organisering og aktører samt det sociale arbejde.
Forsendelse: Muligt, hvis modtager betaler porto på 39kr. Pakken må indeholde 1 kg. og bogen vejer 310g. (derudover indpakning), så hvis nogle af mine andre annoncer frister putter jeg gerne flere ting i en pakke.
Jeg har mange bøger til salg af forskellige forfattere. Hvis du er interesseret kan jeg sende en liste i Excel med alle titlerne.
Du kan betale med mobilepay.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Annoncens metadata
Sidst redigeret: 3.9.2025 kl. 14:15 ・ Annonce-ID: 1143158














