BEMÆRK: Denne annonce er inaktiv. Grunden kan være, at sælger er igang med et salg af varen.
  • Indrykket: 14. februar kl. 12.10

Stort øvelokale på Refshale...

Stort øvelokale på Refshaleøen med højt til loftet. Lokalet er 35 m2 og derudover er der en stor hems, hvor der er god plads til opbevaring af gear. Lokalet ligger på 1. sal med en stort vindue, så klimaet er behageligt og der er ingen fare for vandskade.

Lokalet deles med ét andet band på tre medlemmer, som ikke fylder ret meget og huslejen er 2500 kr. for hvert band.

Ring på tlf. 60 69 34 00 / 61 67 08 69 eller skriv en mail på hvis det har nogen interesse eller hvis I har yderligere spørgsmål

Send e-mail


Kontaktoplysninger

Telefon 60 69 XX XX
Klik for at se hele nummeret
E-mail send e-mail
By Bagsværd | København – Vis på kort

Spørgsmål & svar

Der er indtil videre ikke skrevet indlæg. Du kan blive den første…

Hvad er Spørgsmål & svar?
I Spørgsmål & svar kan køber og sælger skrive sammen inden en endelig handel.

Læs mere her

Etikette
DBA opfordrer til at holde en ren tone. Indlæg med stødende ord og sætninger accepteres ikke og vil blive slettet.

Spørgsmål & svar

Hvad er Spørgsmål & svar?
I Spørgsmål & svar kan køber og sælger skrive sammen inden en endelig handel.


E-mails
Når du har skrevet et indlæg, tilføjes annoncen automatisk til dine favoritter. Du modtageren e-mail, når der er nye indlæg, så du kan følge med i handlen. Du kan til enhver tid afmelde denne service.


Private indlæg
Du kan vælge at skrive et privat indlæg, hvis du ønsker at skrive direkte til en enkelt bruger, uden at alle andre kan se jeres indlæg.


Slet indlæg
Sælgeren har til en hver tid ret til at slette et uønsket indlæg.